ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico
wiadomości
dla gimnazjum
plan lekcji
filie
regulaminy
specjalizacje
WYNIKI KONKURSU " Motywy Biblijne w Malarstwie "
NAGRODZENI LAUREACI:
Kategoria I – 6- 8 lat
I m. – Julia Półchłopek – OA przy ZSIPA w Nysie (op. Iwona Terlecka),
II m.- Anna Nieścior – OA w Głuchołazach (op. Bożena Malarz),
II m.- Franciszek Gołowkin – OA w Głuchołazach (op. Anna Żurawska),
III m. – Hanna Stachura- OA w Nysie (op. Teresa Szkwyra)
wyróżnienie – Anna Lisińska- PSP nr 2 w Opolu (op. Sylwia Hoszowska),
wyróżnienie - Klaudia Kulbaka-OA w Nysie (op. Iwona Terlecka)
wyróżnienie – Lilianna Kralka -OA w Nysie (op. Teresa Szkwyra)
wyróżnienie – Wojciech Grocholski OA w Głuchołazach (op. Bożena Malarz)

Kategoria II – 9-11 lat
I m. – Oliwia Grodzka – Zespół Szkół Sportowych w Nysie (op. Bożena Gądek),
I m.- Dominika Gończowska – PSPSRW w Jarnołtówku (op. Małgorzata Weigt),
II m.- Jerzy Prośba – Zespół Szkół Sportowych (op. Bożena Gądek)
II m. – Paweł Weychert – OA w Nysie (op. Marcin Bednarczyk)
III m. – Kacper Sewiło – PSPSRW w Jarnołtówku (op. Małgorzata Weigt)
wyróżnienie- Wojciech Lis – OA w Nysie (op. Marcin Bednarczyk)
wyróżnienie- Anna Rychlewska –PSP nr 2 w Głuchołazach (op. Joanna Szczeblowska)
wyróżnienie - Kornelia Parton -Zespół Szkolno- Przedsz. w Kałkowie (op. Stanisława Piątkowska)

Kategoria III – 12 -14 lat
I m. -Julia Kozioł- Gimn.w Pakosławicach :ZS W Prusinowicach (op. Natalia Mazurkiewicz), II m. -Paulina Chęcińska- OSSP w Nysie(op. Iwona Terlecka)
III m.-- Maciej Tarchała- PSPSRW w Jarnołtówku –(op. M. Weigt)
wyróżnienie- Aleksandra Duczkowska- PSP nr 1w Głuchołazach-(op.J.Kowalik- Kulig)
wyróżnienie- Wiktoria Gołąbek -Zespół Szkol.-Przedsz. w Kałkowie(op. S. Piątkowska)
wyróżnienie – Ewa Juszczak -PSP nr 2 w Opolu (op. Sylwia Hoszowska)

Kategoria IV – 15 wzwyż
I m.- Emilia Uksik - Gimnazjum w Głubczycach (op. Celina Chromiak)
I m. - Sara Joszko -OSSP w Nysie (op. Mirosław Żurawski) II m.- Maria Smolińska - OSSP w Nysie (op. Ewa Zalewska) III m. - Jakub Stadnik – OSSP w Nysie (op. )
wyróżnienie – Oliwia Boruch - OSSP w Nysie (op. Iwona Terlecka) wyróżnienie - Kornelia Chmura- OSSP w Nysie (op. Iwona Terlecka) wyróżnienie – Jagoda Paul – Niepubliczna Szkoła Podst. w Kłodzku (op. Magdalena Lasek)
dodano dnia: 2017-12-14 07:10:47, przez:

Prace naszych uczniów

Zespół Szkół i Placówek Artystycznych w Nysie
ul. Grodzka 19
48-300 Nysa
tel./fax. 077 433 35 16
e-mail: oart@powiat.nysa.pl