ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico
wiadomości
nowy plan lekcji obowiązuje od 29.11.2021
filie
regulaminy i wnioski
specjalizacje
Biblioteka
Procedury minimalizujące ryzyko zakażenia chorobą COVID-19
Nasi Nauczyciele nagrodzeni przez Starostę Powiatu Nyskiego - Pana Andrzeja Kruczkiewicza.
Nauczyciele i pracownicy oświaty ze szkół prowadzonych przez powiat nyski odchodzili Dzień Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości, które odbyły się, w środę, 13 października, Zarząd Powiatu nagrodził dyrektorów oraz nauczycieli, którzy wykazali się największym zaangażowaniem i osiągnęli znaczące sukcesy w pracy zawodowej.
W uroczystym spotkaniu uczestniczyli: starosta nyski Andrzej Kruczkiewicz, Joanna Burska członek Zarządu Powiatu, przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Promocji Damian Wylężek, Kazimierz Darowski naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury, skarbnik Powiatu Bogusława Stankiewicz. Uroczystość zgromadziła również grono pedagogów i dyrektorów placówek oświatowych z terenu powiatu nyskiego.
W przemówieniu starosta Andrzej Kruczkiewicz podziękował nauczycielom za codzienną pracę i zaangażowanie, dzięki którym młodzież zdobywa wiedzę i umiejętności potrzebne w dorosłym życiu. Podziękował dyrektorom i nauczycielom, za ich całoroczną pracę szczególnie w okresie pandemii. W imieniu Zarządu Powiatu starosta życzył również wszystkim nauczycielom, samych sukcesów w pracy, nieustającej aktywności i kreatywności, aby zawód nauczyciela cieszył się powszechnym szacunkiem, przynosił oczekiwane efekty i dawał jak najwięcej powodów do satysfakcji.

dodano dnia: 2021-10-19 10:59:21, przez:

Prace naszych uczniów

Zespół Szkół i Placówek Artystycznych w Nysie
ul. Grodzka 19
48-300 Nysa
tel./fax. 077 433 35 16
e-mail: oart@powiat.nysa.pl