ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico
wiadomości
plan lekcji
filie
regulaminy i wnioski
specjalizacje
Podręczniki
Nabór 2019/20
Sukces w Turnieju Wiedzy Pożarniczej- „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”
W dniu 19 marca 2019 r. w siedzibie Komendy Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Nysie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W turnieju wzięło udział 30 uczniów w trzech grupach wiekowych.
Wyniki turnieju przedstawiają się niezwykle korzystnie dla naszej szkoły:
III grupa wiekowa (uczniowie w wieku 17-19 lat):
I miejsce – Nikola Kowalska – Zespół Szkół i Placówek Artystycznych w Nysie
II miejsce – Kinga Pryga – Zespół Szkół i Placówek Artystycznych w Nysie
Powyższe osoby reprezentować będą Gminę Nysa na eliminacjach powiatowych Turnieju Wiedzy Pożarniczej, które odbędą się 4 kwietnia 2019 r. o godzinie 9:00 w Szkole Podstawowej nr 2 im. Czesława Niemena w Korfantowie.
Eliminacje gminne składały się z dwóch etapów. Pierwszym był test wiedzy z zakresu pożarnictwa w którym wyłoniono po trzy najlepsze osoby we wszystkich kategoriach. Osoby te zakwalifikowały się do drugiego etapu TWP, w którym zwycięzcy musieli udzielić odpowiedzi na zadane pytania. W etapie tym wyłoniono ostatecznych zwycięzców eliminacji gminnych turnieju. Organizatorzy jak co roku zagwarantowali nagrody dla zwycięzców oraz upominki dla wszystkich uczestników turnieju. Nagrody zwycięzcom wręczali: Burmistrz Nysy – Kordian Kolbiarz, Komendant Gminny OSP – kpt. Wojciech Zwardoń oraz Jan Wróblewski – przewodniczący komisji rewizyjnej Zarządu Gminnego ZOSP.


dodano dnia: 2019-03-27 10:20:15, przez:

Prace naszych uczniów

Zespół Szkół i Placówek Artystycznych w Nysie
ul. Grodzka 19
48-300 Nysa
tel./fax. 077 433 35 16
e-mail: oart@powiat.nysa.pl