LSP kl. IV (64 : 64)
Data publikacji: 16.08.2022

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8,00-8,45
W - F
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
R historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
217
    techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
2.
8,50-9,35
W - F
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
historia sztuki gr.1
Michał Krasnosielski
217
rzeĽba gr.2
Tomasz Chmielewski
006
  R j.polski
Anna Jurasz
121
R j.angielski
Małgorzata ¦witała
216
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
3.
9,40-10.25
W - F
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
historia sztuki gr.1
Michał Krasnosielski
217
rzeĽba gr.2
Tomasz Chmielewski
006
matematyka
Mariola Szewczyk
201
R j.polski
Anna Jurasz
121
R j.angielski
Małgorzata ¦witała
216
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
4.
10,40-11.25
zaj. z wych.
Michał Krasnosielski
216
j.angielski gr.1
Beata Zubek-Jaworska
218
j.angielski gr.2
Małgorzata ¦witała
216
matematyka
Mariola Szewczyk
201
j.francuski gr.1
Bożena Tarnowska
216
j.niemiecki gr.2
Anna Wraga
218
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
5.
11,30-12.15
podstawy fotografii i filmu gr.1
Paweł Syposz
02
R historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
216
j.francuski gr.1
Bożena Tarnowska
216
j.niemiecki gr.2
Anna Wraga
218
j.polski
Anna Jurasz
121
WOS
Andrzej Koziar
201
biologia
Janusz Łabu¶
217
6.
12,20-13.05
R historia sztuki gr.1
Michał Krasnosielski
217
podstawy fotografii i filmu gr.2
Paweł Syposz
02
j.polski
Anna Jurasz
121
raligia
Tomasz Cymbalista
217
zajęcia biblioteczne
Maria Prus
Biblioteka
rysunek i malarstwo gr.1
Ewa Michalska
102
rysunek i malarstwo gr.2
Anna Zalewska
202
matematyka
Mariola Szewczyk
201
7.
13,25-14.10
j.angielski gr.1
Beata Zubek-Jaworska
218
j.angielski gr.2
Małgorzata ¦witała
216
j.polski
Anna Jurasz
121
raligia
Tomasz Cymbalista
217
zajęcia biblioteczne
Maria Prus
Biblioteka
rysunek i malarstwo gr.1
Ewa Michalska
102
rysunek i malarstwo gr.2
Anna Zalewska
202
geografia
Janusz Łabu¶
209
8.
14,15-15.00
podst. przedsiębiorczo¶cI
Izabela Jastrzębska
209
R historia sztuki gr.1
Michał Krasnosielski
216
rzeĽba gr.1
Teresa Fraidenberg-Szkwyra
001
historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
209
rysunek i malarstwo gr.1
Ewa Michalska
102
rysunek i malarstwo gr.2
Anna Zalewska
202
 
9.
15,05-15.50
doradztwo zawodowe
Joanna Stefanowicz
217
  rzeĽba gr.1
Teresa Fraidenberg-Szkwyra
001
historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
209
rysunek i malarstwo gr.1
Ewa Michalska
102
rysunek i malarstwo gr.2
Anna Zalewska
202
 
10.
15.55-16.40
WDŻR
Teresa Hasiak
121
  historia
Łukasz Biliński
217
rysunek i malarstwo
Ewa Michalska
102