LSP kl. III (65 : 65)
Data publikacji: 16.08.2022

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8,00-8,45
matematyka
Mariola Szewczyk
201
j.francuski gr.1
Bożena Tarnowska
115
j.niemiecki gr.2
Anna Wraga
111
rysunek i malarstwo gr.2
Iwona Terlecka
202
rysunek i malarstwo gr.1
Marcin Bednarczyk
102
j.francuski gr.1
Bożena Tarnowska
216
j.niemiecki gr.2
Anna Wraga
218
R j.polski
Malwina Dykta
217
2.
8,50-9,35
matematyka
Mariola Szewczyk
201
W - F
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
rysunek i malarstwo gr.2
Iwona Terlecka
202
rysunek i malarstwo gr.1
Marcin Bednarczyk
102
j.polski
Malwina Dykta
217
R j.polski
Malwina Dykta
217
R j.angielski
Małgorzata ¦witała
218
3.
9,40-10.25
geografia
Janusz Łabu¶
217
W - F
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
rysunek i malarstwo gr.2
Iwona Terlecka
202
rysunek i malarstwo gr.1
Marcin Bednarczyk
102
j.polski
Malwina Dykta
217
j.polski
Malwina Dykta
217
4.
10,40-11.25
zaj. z wych.
Paweł Syposz
217
W - F
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
rysunek i malarstwo gr.2
Iwona Terlecka
202
rysunek i malarstwo gr.1
Marcin Bednarczyk
102
j.angielski
Małgorzata ¦witała
217
rzeĽba gr.1
Teresa Fraidenberg-Szkwyra
001
rzeĽba gr.2
Tomasz Chmielewski
006
5.
11,30-12.15
techniki malarskie i pozłotnicze
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
biologia
Janusz Łabu¶
201
historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
209
historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
218
j.angielski
Małgorzata ¦witała
217
rzeĽba gr.1
Teresa Fraidenberg-Szkwyra
001
rzeĽba gr.2
Tomasz Chmielewski
006
6.
12,20-13.05
techniki malarskie i pozłotnicze
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
R historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
201
R historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
218
historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
209
historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
218
  biologia
Janusz Łabu¶
209
7.
13,25-14.10
techniki malarskie i pozłotnicze
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
R historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
201
R historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
218
podstawy projektowania gr.1
Ryszard Szymończyk
115
podstawy fotografii i filmu gr.2
Paweł Syposz
02
  matematyka
Mariola Szewczyk
201
8.
14,15-15.00
techniki malarskie i pozłotnicze
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
informatyka gr.1
Wiesław Gryll
113
podstawy fotografii i filmu gr.2
Paweł Syposz
02
podstawy fotografii i filmu gr.1
Paweł Syposz
02
podstawy projektowania gr.2
Andrzej Jaworski
111
  matematyka
Mariola Szewczyk
201
9.
15,05-15.50
podst. przedsiębiorczo¶cI
Izabela Jastrzębska
209
podstawy fotografii i filmu gr.1
Paweł Syposz
02
informatyka gr.2
Wiesław Gryll
113
historia
Łukasz Biliński
217
  geografia
Janusz Łabu¶
209
10.
15.55-16.40
historia
Łukasz Biliński
201
raligia
Tomasz Cymbalista
218
raligia
Tomasz Cymbalista
216