LSP kl. IV
Data publikacji: 06.09.2016

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8,00-8,45
W - F
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
historia sztuki gr.1
Michał Krasnosielski
110
rzeĽba gr.2
Teresa Fraidenberg-Szkwyra
001
R historia sztuki gr.1
Michał Krasnosielski
209
j.angielski gr.2
Małgorzata ¦witała
216
  techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
2.
8,50-9,35
W - F
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
historia sztuki gr.1
Michał Krasnosielski
110
rzeĽba gr.2
Teresa Fraidenberg-Szkwyra
001
rzeĽba gr.1
Tomasz Chmielewski
006
historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
217
j.polski
Anna Jurasz
121
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
3.
9,40-10.25
W - F
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
j.angielski gr.1
Beata Zubek
216
R historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
111
rzeĽba gr.1
Tomasz Chmielewski
006
historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
217
j.polski
Anna Jurasz
121
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
4.
10,40-11.25
zaj. z wych.
Michał Krasnosielski
121
geografia
Janusz Łabu¶
217
matematyka
Mariola Szewczyk
201
j.francuski gr.1
Bożena Tarnowska
216
j.niemiecki gr.2
Anna Wraga
217
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
5.
11,30-12.15
podstawy fotografii i filmu gr.1
Paweł Syposz
115
R historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
111
j.francuski gr.1
Bożena Tarnowska
201
j.niemiecki gr.2
Anna Wraga
218
WOS
Andrzej Koziar
121
rysunek i malarstwo gr.1
Ewa Michalska
102
rysunek i malarstwo gr.2
Anna Zalewska
202
historia
Grzegorz Wraga
217
6.
12,20-13.05
R historia sztuki gr.1
Michał Krasnosielski
111
podstawy fotografii i filmu gr.2
Paweł Syposz
115
biologia
Janusz Łabu¶
201
raligia
Tomasz Cymbalista
216
zajęcia biblioteczne
Maria Prus
Biblioteka
rysunek i malarstwo gr.1
Ewa Michalska
102
rysunek i malarstwo gr.2
Anna Zalewska
202
R j.polski
Anna Jurasz
121
R j.angielski
Małgorzata ¦witała
216
7.
13,25-14.10
j.angielski gr.1
Beata Zubek
217
j.angielski gr.2
Małgorzata ¦witała
216
j.polski
Anna Jurasz
121
raligia
Tomasz Cymbalista
216
zajęcia biblioteczne
Maria Prus
Biblioteka
rysunek i malarstwo gr.1
Ewa Michalska
102
rysunek i malarstwo gr.2
Anna Zalewska
202
R j.polski
Anna Jurasz
121
R j.angielski
Małgorzata ¦witała
216
8.
14,15-15.00
matematyka
Mariola Szewczyk
201
  matematyka
Mariola Szewczyk
201
rysunek i malarstwo gr.1
Ewa Michalska
102
rysunek i malarstwo gr.2
Anna Zalewska
202
 
9.
15,05-15.50
doradztwo zawodowe
Zygmunt Zalewski
209
    rysunek i malarstwo
Ewa Michalska
102
 
10.
15.55-16.40
         
Poniżej tabeli ...