LSP kl. III
Data publikacji: 06.09.2016

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8,00-8,45
historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
218
historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
115
j.francuski gr.1
Bożena Tarnowska
111
j.niemiecki gr.2
Anna Wraga
218
matematyka
Mariola Szewczyk
201
j.francuski gr.1
Bożena Tarnowska
209
j.niemiecki gr.2
Anna Wraga
218
R j.polski
Malwina Dykta
217
2.
8,50-9,35
biologia
Janusz Łabu¶
115
W - F
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
rysunek i malarstwo gr.1
Marcin Bednarczyk
102
rysunek i malarstwo gr.2
Iwona Terlecka
202
j.angielski
Małgorzata ¦witała
217
R j.polski
Malwina Dykta
218
R j.angielski
Małgorzata ¦witała
216
3.
9,40-10.25
geografia
Janusz Łabu¶
115
W - F
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
rysunek i malarstwo gr.1
Marcin Bednarczyk
102
rysunek i malarstwo gr.2
Iwona Terlecka
202
j.angielski
Małgorzata ¦witała
217
matematyka
Mariola Szewczyk
201
4.
10,40-11.25
zaj. z wych.
Paweł Syposz
115
W - F
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
rysunek i malarstwo gr.1
Marcin Bednarczyk
102
rysunek i malarstwo gr.2
Iwona Terlecka
202
historia
Grzegorz Wraga
201
matematyka
Mariola Szewczyk
201
5.
11,30-12.15
techniki malarskie i pozłotnicze
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
R historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
209
R historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
216
rysunek i malarstwo gr.1
Marcin Bednarczyk
102
rysunek i malarstwo gr.2
Iwona Terlecka
202
historia
Grzegorz Wraga
201
biologia
Janusz Łabu¶
115
6.
12,20-13.05
techniki malarskie i pozłotnicze
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
209
historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
216
matematyka
Mariola Szewczyk
201
j.polski
Malwina Dykta
217
geografia
Janusz Łabu¶
115
7.
13,25-14.10
techniki malarskie i pozłotnicze
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
informatyka gr.1
Wiesław Gryll
113
podstawy fotografii i filmu gr.2
Paweł Syposz
115
podstawy projektowania gr.1
Ryszard Szymończyk
115
podstawy fotografii i filmu gr.1
Paweł Syposz
02
j.polski
Malwina Dykta
217
j.polski
Malwina Dykta
217
8.
14,15-15.00
techniki malarskie i pozłotnicze
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
podstawy fotografii i filmu gr.2
Paweł Syposz
115
informatyka gr.2
Wiesław Gryll
113
podstawy fotografii i filmu gr.1
Paweł Syposz
02
podstawy projektowania gr.2
Ryszard Szymończyk
115
  rzeĽba gr.1
Teresa Fraidenberg-Szkwyra
001
9.
15,05-15.50
podst. przedsiębiorczo¶cI
Izabela Jastrzębska
217
R historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
218
R historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
216
raligia
Tomasz Cymbalista
209
rzeĽba gr.2
Teresa Fraidenberg-Szkwyra
001
  rzeĽba gr.1
Teresa Fraidenberg-Szkwyra
001
10.
15.55-16.40
    raligia
Tomasz Cymbalista
209
rzeĽba gr.2
Teresa Fraidenberg-Szkwyra
001
   
Poniżej tabeli ...