LSP kl. II
Data publikacji: 06.09.2016

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8,00-8,45
  j.angielski gr.1
Małgorzata ¦witała
216
j.angielski gr.2
Beata Zubek
217
  podstawy projektowania gr.1
Ryszard Szymończyk
115
podstawy projektowania gr.2
Andrzej Jaworski
111
R j.angielski gr.1
Małgorzata ¦witała
216
R j.angielski gr.2
Beata Zubek
218
2.
8,50-9,35
historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
218
historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
217
j.angielski gr.1
Małgorzata ¦witała
216
j.angielski gr.2
Beata Zubek
217
matematyka
Mariola Szewczyk
201
historia
Grzegorz Wraga
201
matematyka
Mariola Szewczyk
201
3.
9,40-10.25
R historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
218
R historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
217
geografia
Janusz Łabu¶
201
matematyka
Mariola Szewczyk
201
historia
Grzegorz Wraga
201
rzeĽba gr.1
Teresa Fraidenberg-Szkwyra
001
rzeĽba gr.2
Tomasz Chmielewski
006
4.
10,40-11.25
zaj. z wych.
Ewa Michalska
201
chemia
Bronisław Wi¶niowski
201
raligia
Tomasz Cymbalista
217
zajęcia biblioteczne
Maria Prus
Biblioteka
j.polski
Anna Jurasz
121
rzeĽba gr.1
Teresa Fraidenberg-Szkwyra
001
rzeĽba gr.2
Tomasz Chmielewski
006
5.
11,30-12.15
matematyka
Mariola Szewczyk
201
podstawy fotografii i filmu gr.1
Paweł Syposz
115
informatyka gr.2
Wiesław Gryll
113
raligia
Tomasz Cymbalista
217
zajęcia biblioteczne
Maria Prus
Biblioteka
j.polski
Anna Jurasz
121
rysunek i malarstwo gr.1
Anna Zalewska
202
rysunek i malarstwo gr.2
Ewa Michalska
102
6.
12,20-13.05
j.angielski gr.1
Małgorzata ¦witała
216
j.angielski gr.2
Beata Zubek
217
informatyka gr.1
Wiesław Gryll
113
podstawy fotografii i filmu gr.2
Paweł Syposz
115
projektowanie multimedialne gr.1
Paweł Syposz
113
projektowanie multimedialne gr.2
Ryszard Szymończyk
115
j.hiszpański gr.1
Bożena Tarnowska
121
j.niemiecki gr.2
Anna Wraga
216
rysunek i malarstwo gr.1
Anna Zalewska
202
rysunek i malarstwo gr.2
Ewa Michalska
102
7.
13,25-14.10
j.polski
Anna Jurasz
121
biologia
Janusz Łabu¶
209
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
fizyka
Krystyna Lech-Rzasa
121
rysunek i malarstwo gr.1
Anna Zalewska
202
rysunek i malarstwo gr.2
Ewa Michalska
102
8.
14,15-15.00
podst. przedsiębiorczo¶cI
Izabela Jastrzębska
217
W - F gr.1
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
W - F gr.2
Bartłomiej Dykta
Carolinum sala gimnastyczna
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
  rysunek i malarstwo gr.1
Anna Zalewska
202
rysunek i malarstwo gr.2
Ewa Michalska
102
9.
15,05-15.50
R j.polski
Anna Jurasz
121
W - F gr.1
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
W - F gr.2
Bartłomiej Dykta
Carolinum sala gimnastyczna
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
   
10.
15.55-16.40
R j.polski
Anna Jurasz
121
W - F gr.1
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
W - F gr.2
Bartłomiej Dykta
Carolinum sala gimnastyczna
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
   
Poniżej tabeli ...