LP kl. IV
Data publikacji: 06.09.2016

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8,00-8,45
techniki malarskie i pozłotnicze
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
historia i społeczeństwo
Andrzej Koziar
121
przyroda
Janusz Łabu¶
201
j.polski
Anna Jurasz
121
R j.polski
Anna Jurasz
121
j.polski
Anna Jurasz
121
2.
8,50-9,35
techniki malarskie i pozłotnicze
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
historia i społeczeństwo
Andrzej Koziar
121
przyroda
Janusz Łabu¶
201
R j.polski
Anna Jurasz
121
R j.angielski
Małgorzata ¦witała
216
j.francuski gr.1
Bożena Tarnowska
216
j.niemiecki gr.2
Anna Wraga
218
j.polski
Anna Jurasz
121
3.
9,40-10.25
techniki malarskie i pozłotnicze
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
rysunek i malarstwo gr.1
Ewa Michalska
102
rysunek i malarstwo gr.2
Iwona Terlecka
202
R j.polski
Anna Jurasz
121
R j.angielski
Małgorzata ¦witała
216
j.francuski gr.1
Bożena Tarnowska
216
j.niemiecki gr.2
Anna Wraga
218
historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
209
j.angielski gr.2
Małgorzata ¦witała
216
4.
10,40-11.25
zaj. z wych.
Janusz Łabu¶
217
rysunek i malarstwo gr.1
Ewa Michalska
102
rysunek i malarstwo gr.2
Iwona Terlecka
202
j.angielski gr.1
Małgorzata ¦witała
216
podstawy fotografii i filmu gr.2
Paweł Syposz
02
R historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
218
rzeĽba gr.2
Tomasz Chmielewski
006
historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
209
j.angielski gr.2
Małgorzata ¦witała
216
5.
11,30-12.15
j.angielski gr.1
Małgorzata ¦witała
216
historia sztuki gr.2
Maria Magierowska-Truty
218
rysunek i malarstwo gr.1
Ewa Michalska
102
rysunek i malarstwo gr.2
Iwona Terlecka
202
matematyka
Mariola Szewczyk
201
R historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
218
rzeĽba gr.2
Tomasz Chmielewski
006
j.angielski gr.1
Małgorzata ¦witała
216
historia sztuki gr.2
Maria Magierowska-Truty
209
6.
12,20-13.05
matematyka
Mariola Szewczyk
201
rysunek i malarstwo gr.1
Ewa Michalska
102
rysunek i malarstwo gr.2
Iwona Terlecka
202
raligia
Tomasz Cymbalista
216
zajęcia biblioteczne
Maria Prus
Biblioteka
rzeĽba gr.1
Tomasz Chmielewski
006
R historia sztuki gr.2
Maria Magierowska-Truty
218
techniki malarskie i pozłotnicze
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
7.
13,25-14.10
projektowanie multimedialne
Paweł Syposz
115
rysunek i malarstwo gr.1
Ewa Michalska
102
rysunek i malarstwo gr.2
Iwona Terlecka
202
raligia
Tomasz Cymbalista
216
zajęcia biblioteczne
Maria Prus
Biblioteka
rzeĽba gr.1
Tomasz Chmielewski
006
R historia sztuki gr.2
Maria Magierowska-Truty
218
techniki malarskie i pozłotnicze
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
8.
14,15-15.00
podstawy fotografii i filmu gr.1
Paweł Syposz
115
j.angielski gr.2
Małgorzata ¦witała
216
matematyka
Mariola Szewczyk
201
W - F
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
F j. polski
Anna Jurasz
121
techniki malarskie i pozłotnicze
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
9.
15,05-15.50
F j.angielski
Małgorzata ¦witała
216
F marematyka
Mariola Szewczyk
201
W - F
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
   
10.
15.55-16.40
    W - F
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
   
Poniżej tabeli ...