LSP kl. II (69 : 69)
Data publikacji: 17.08.2022

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8,00-8,45
R j.polski
Anna Jurasz
121
j.angielski gr.1
Małgorzata ¦witała
216
j.angielski gr.2
Beata Zubek-Jaworska
218
  rysunek i malarstwo gr.1
Anna Zalewska
202
rysunek i malarstwo gr.2
Ewa Michalska
102
R j.polski
Anna Jurasz
121
R j.angielski gr.1
Małgorzata ¦witała
216
R j.angielski gr.2
Beata Zubek-Jaworska
218
2.
8,50-9,35
historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
218
historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
111
j.angielski gr.1
Małgorzata ¦witała
216
j.angielski gr.2
Beata Zubek-Jaworska
218
matematyka
Mariola Szewczyk
201
rysunek i malarstwo gr.1
Anna Zalewska
202
rysunek i malarstwo gr.2
Ewa Michalska
102
j.polski
Anna Jurasz
121
3.
9,40-10.25
R historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
218
R historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
111
geografia
Janusz Łabu¶
201
rzeĽba gr.1
Teresa Fraidenberg-Szkwyra
001
rzeĽba gr.2
Tomasz Chmielewski
006
rysunek i malarstwo gr.1
Anna Zalewska
202
rysunek i malarstwo gr.2
Ewa Michalska
102
j.polski
Anna Jurasz
121
4.
10,40-11.25
zaj. z wych.
Ewa Michalska
209
raligia
Tomasz Cymbalista
217
zajęcia biblioteczne
Maria Prus
Biblioteka
rzeĽba gr.1
Teresa Fraidenberg-Szkwyra
001
rzeĽba gr.2
Tomasz Chmielewski
006
rysunek i malarstwo gr.1
Anna Zalewska
202
rysunek i malarstwo gr.2
Ewa Michalska
102
matematyka
Mariola Szewczyk
201
5.
11,30-12.15
biologia
Janusz Łabu¶
209
raligia
Tomasz Cymbalista
217
zajęcia biblioteczne
Maria Prus
Biblioteka
projektowanie multimedialne gr.1
Paweł Syposz
113
projektowanie multimedialne gr.2
Ryszard Szymończyk
115
j.polski
Anna Jurasz
121
matematyka
Mariola Szewczyk
201
6.
12,20-13.05
j.angielski gr.1
Małgorzata ¦witała
216
j.angielski gr.2
Beata Zubek-Jaworska
218
informatyka gr.1
Wiesław Gryll
113
podstawy fotografii i filmu gr.2
Paweł Syposz
02
podstawy projektowania gr.1
Ryszard Szymończyk
115
podstawy projektowania gr.2
Andrzej Jaworski
111
j.hiszpański gr.1
Bożena Tarnowska
111
j.niemiecki gr.2
Anna Wraga
218
chemia
Jacek Widziszowski
121
7.
13,25-14.10
matematyka
Mariola Szewczyk
201
podstawy fotografii i filmu gr.1
Paweł Syposz
02
informatyka gr.2
Wiesław Gryll
113
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
fizyka
Krystyna Lech-Rzasa
209
 
8.
14,15-15.00
historia
Łukasz Biliński
201
W - F gr.1
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
W - F gr.2
Sabina Lech
Carolinum sala gimnastyczna
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
   
9.
15,05-15.50
historia
Łukasz Biliński
201
W - F gr.1
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
W - F gr.2
Sabina Lech
Carolinum sala gimnastyczna
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
   
10.
15.55-16.40
podst. przedsiębiorczo¶cI
Izabela Jastrzębska
209
W - F gr.1
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
W - F gr.2
Sabina Lech
Carolinum sala gimnastyczna
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113