LP kl. III
Data publikacji: 06.09.2016

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8,00 - 8,45
przyroda
Janusz Łabu¶
115
historia i społeczeństwo
Edyta Mazurek
217
religia
Tomasz Cymbalista
218
j.niemiecki gr.1
Edyta Mazurek
218
j.francuski gr.2
Bożena Tarnowska
111
  grafika warsztatowa
Andrzej Jaworski
111
2.
8,50 - 9,35
przyroda
Janusz Łabu¶
115
historia i społeczeństwo
Edyta Mazurek
217
religia
Tomasz Cymbalista
218
historia sztuki
Maria Magierowska-Truty
111
j.niemiecki gr.1
Edyta Mazurek
111
j.francuski gr.2
Bożena Tarnowska
110
podstawy projektowania
Andrzej Jaworski
111
3.
9,40-10,25
R j.angielski
Małgorzata ¦witała
115
j.angielski
Małgorzata ¦witała
216
j.polski
Ewa Kazula
111
matematyka
Janusz Chabiński
121
matematyka
Janusz Chabiński
110
4.
10,40-11,25
zaj. z wych.
Anna Zalewska
115
j.angielski
Małgorzata ¦witała
216
j.polski
Ewa Kazula
111
matematyka
Janusz Chabiński
121
R j.angielski
Małgorzata ¦witała
110
5.
11,30-12,15
ochrona ¶rodowiska
Janusz Łabu¶
218
W - F
Magdalena Kanonowicz
Carolinum sala gimnastyczna
rysunek i malarstwo
Marcin Bednarczyk
202
R historia sztuki
Maria Magierowska-Truty
209
matematyka
Janusz Chabiński
110
6.
12,20-13,05
doradztwo zawodowe
Magdalena Kanonowicz
218
W - F
Magdalena Kanonowicz
Carolinum sala gimnastyczna
rysunek i malarstwo
Marcin Bednarczyk
202
R historia sztuki
Maria Magierowska-Truty
209
projektowanie graficzne
Ryszard Szymończyk
115
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
7.
13,25-14,10
historia sztuki
Maria Magierowska-Truty
218
W - F
Magdalena Kanonowicz
Carolinum sala gimnastyczna
rysunek i malarstwo
Marcin Bednarczyk
202
j.polski
Ewa Kazula
209
projektowanie graficzne
Ryszard Szymończyk
115
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
8.
14,15-15,00
rzeĽba
Teresa Frajdenberg-Szkwyra
001
projektowanie multimedialne
Paweł Syposz
115
rysunek i malarstwo
Marcin Bednarczyk
202
j.polski
Ewa Kazula
209
projektowanie graficzne
Ryszard Szymończyk
115
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
9.
15,05-15,50
rzeĽba
Teresa Frajdenberg-Szkwyra
001
podstawy fotografii i filmu
Paweł Syposz
115
rysunek i malarstwo
Marcin Bednarczyk
202
  projektowanie graficzne
Ryszard Szymończyk
115
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
10.
15,55-16,40
  podstawy fotografii i filmu
Paweł Syposz
115
    projektowanie graficzne
Ryszard Szymończyk
115
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
Poniżej tabeli ...