LSP kl. II
Data publikacji: 06.09.2016

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8,00 - 8,45
j.polski
Anna Jurasz
201
historia
Edyta Mazurek
201
chemia
Dorota Jaroszczyk
Carolinum sla lekcyjna
rzeĽba gr.1
Teresa Frajdenberg-Szkwyra
001
rzeĽba gr.2
Tomasz Chmielewski
006
R j.polski
Anna Jurasz
201
2.
8,50 - 9,35
j.polski
Anna Jurasz
201
historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
201
historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
111
j.angielski gr.1
Sebastian Zatylny
216
j.angielski gr.2
Małgorzata ¦witała
201
rzeĽba gr.1
Teresa Frajdenberg-Szkwyra
001
rzeĽba gr.2
Tomasz Chmielewski
006
matematyka
Mariola Szewczyk
201
3.
9,40-10,25
matematyka
Mariola Szewczyk
201
R historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
201
R historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
111
j.angielski gr.1
Sebastian Zatylny
216
j.angielski gr.2
Małgorzata ¦witała
201
matematyka
Mariola Szewczyk
201
religia/zaj. w bibliotece
Tomasz Cymbalista
201
4.
10,40-11,25
zaj. z wych.
Izabela Rewekant-Skiba
201
podstawy fotografii i filmu gr.1
Paweł Syposz
115
informatyka gr.2
Wiesław Gryl
113
podst. przedsiębiorczo¶cI
Magdalena Kanonowicz
201
matematyka
Mariola Szewczyk
201
religia/zaj. w bibliotece
Tomasz Cymbalista
201
5.
11,30-12,15
j.angielski gr.1
Sebastian Zatylny
216
j.angielski gr.2
Małgorzata ¦witała
201
informatyka gr.1
Wiesław Gryl
113
podstawy fotografii i filmu gr.2
Paweł Syposz
115
projektowanie multimedialne gr.1
Paweł Syposz
115
projektowanie multimedialne gr.2
Tomasz Ryndak
113
j.niemiecki gr.1
Edyta Mazurek
201
j.francuski gr.2
Bożena Tarnowska
216
podstawy projektowania gr.1
Ryszard Szymończyk
115
podstawy projektowania gr.2
Andrzej Jaworski
111
6.
12,20-13,05
geografia
Urszula Pałasik
201
j.polski
Anna Jurasz
201
historia
Edyta Mazurek
209
R j.polski
Anna Jurasz
201
R j.angielski
Małgorzata ¦witała
216
W - F gr.1
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
W - F gr.2
Izabela Rewekant-Skiba
Carolinum sala gimnastyczna
7.
13,25-14,10
fizyka
Krystyna Lech-Rz±sa
201
rysunek i malarstwo gr.1
Ewa Michalska
102
rysunek i malarstwo gr. 2
Anna Zalewska
202
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
  W - F gr.1
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
W - F gr.2
Izabela Rewekant-Skiba
Carolinum sala gimnastyczna
8.
14,15-15,00
biologia
Janusz Łabu¶
201
rysunek i malarstwo gr.1
Ewa Michalska
102
rysunek i malarstwo gr. 2
Anna Zalewska
202
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
  W - F gr.1
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
W - F gr.2
Izabela Rewekant-Skiba
Carolinum sala gimnastyczna
9.
15,05-15,50
biologia
Janusz Łabu¶
201
rysunek i malarstwo gr.1
Ewa Michalska
102
rysunek i malarstwo gr. 2
Anna Zalewska
202
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
   
10.
15,55-16,40
  rysunek i malarstwo gr.1
Ewa Michalska
102
rysunek i malarstwo gr. 2
Anna Zalewska
202
projektowanie graficzne
Tomasz Ryndak
113
techniki malarskie i pozłotnicze
Anna Zalewska
110
   
Poniżej tabeli ...