LP kl. II
Data publikacji: 06.09.2016

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8,00 - 8,45
  W - F gr.1
Magdalena Kanonowicz
Carolinum sala gimnastyczna
W - F gr.2
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
j.polski
Anna Jurasz
209
  matematyka
Janusz Chabiński
209
2.
8,50 - 9,35
  W - F gr.1
Magdalena Kanonowicz
Carolinum sala gimnastyczna
W - F gr.2
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
j.polski
Anna Jurasz
209
matematyka
Janusz Chabiński
209
j.polski
Anna Jurasz
209
3.
9,40-10,25
  W - F gr.1
Magdalena Kanonowicz
Carolinum sala gimnastyczna
W - F gr.2
Paweł Kłoda
Carolinum sala gimnastyczna
R historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
209
R historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
110
R j.polski
Anna Jurasz
209
R j.angielski
Sebastian Zatylny
216
podstawy projektowania gr.1
Andrzej Jaworski
111
podstawy projektowania gr.2
Ryszard Szymończyk
115
4.
10,40-11,25
zaj. z wych.
Janusz Łabu¶
209
religia/zaj. w bibliotece
Tomasz Cymbalista
209
R historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
209
R historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
110
R j.polski
Anna Jurasz
209
R j.angielski
Sebastian Zatylny
216
matematyka
Janusz Chabiński
209
5.
11,30-12,15
historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
209
historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
111
religia/zaj. w bibliotece
Tomasz Cymbalista
209
j.niemiecki gr.1
Edyta Mazurek
209
j.francuski gr.2
Bożena Tarnowska
110
projektowanie graficzne
Ryszard Szymończyk
115
techniki malarskie i pozłotnicze
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
 
6.
12,20-13,05
historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
209
historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
111
j.angielski gr.1
Małgorzata ¦witała
209
j.angielski gr.2
Sebastian Zatylny
216
projektowanie multimedialne gr.1
Tomasz Ryndak
115
projektowanie multimedialne gr.2
Paweł Syposz
113
projektowanie graficzne
Ryszard Szymończyk
115
techniki malarskie i pozłotnicze
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
 
7.
13,25-14,10
rysunek i malarstwo gr.1
Ewa Michalska
102
rysunek i malarstwo gr. 2
Iwona Terlecka
202
j.angielski gr.1
Małgorzata ¦witała
209
j.angielski gr.2
Sebastian Zatylny
216
rzeĽba gr.1
Teresa Frajdenberg-Szkwyra
001
podstawy fotografii i filmu gr.2
Paweł Syposz
115
projektowanie graficzne
Ryszard Szymończyk
115
techniki malarskie i pozłotnicze
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
 
8.
14,15-15,00
rysunek i malarstwo gr.1
Ewa Michalska
102
rysunek i malarstwo gr. 2
Iwona Terlecka
202
  rzeĽba gr.1
Teresa Frajdenberg-Szkwyra
001
podstawy fotografii i filmu gr.2
Paweł Syposz
115
projektowanie graficzne
Ryszard Szymończyk
115
techniki malarskie i pozłotnicze
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
 
9.
15,05-15,50
rysunek i malarstwo gr.1
Ewa Michalska
102
rysunek i malarstwo gr. 2
Iwona Terlecka
202
  podstawy fotografii i filmu gr.1
Paweł Syposz
115
rzeĽba gr.2
Tomasz Chmielewski
006
projektowanie graficzne
Ryszard Szymończyk
115
techniki malarskie i pozłotnicze
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
 
10.
15,55-16,40
rysunek i malarstwo gr.1
Ewa Michalska
102
rysunek i malarstwo gr. 2
Iwona Terlecka
202
  podstawy fotografii i filmu gr.1
Paweł Syposz
115
rzeĽba gr.2
Tomasz Chmielewski
006
   
Poniżej tabeli ...