LSP kl. I
Data publikacji: 06.09.2016

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8,00 - 8,45
chemia
Dorota Jaroszczyk
Carolinum sla lekcyjna
biologia
Janusz Łabu¶
121
j.angielski gr.1
Sebastian Zatylny
216
j.angielski gr.2
Małgorzata ¦witała
121
historia
Edyta Mazurek
121
matematyka
Mariola Szewczyk
121
2.
8,50 - 9,35
techniki malarskie i pozłotnicze gr 1
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
projektowanie graficzne gr.2
Tomasz Ryndak
113
informatyka gr.1
Wiesław Gryl
113
podstawy fotografii i filmu gr.2
Paweł Syposz
115
j.niemiecki gr.1
Edyta Mazurek
218
j.francuski gr.2
Bożena Tarnowska
121
j.polski
Malwina Dykta
121
j.polski
Malwina Dykta
121
3.
9,40-10,25
techniki malarskie i pozłotnicze gr 1
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
projektowanie graficzne gr.2
Tomasz Ryndak
113
podstawy fotografii i filmu gr.1
Paweł Syposz
115
informatyka gr.2
Wiesław Gryl
113
historia
Edyta Mazurek
121
projektowanie graficzne gr.1
Ryszard Szymończyk
115
techniki malarskie i pozłotnicze gr 2
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
j.polski
Malwina Dykta
121
4.
10,40-11,25
zaj. z wych.
Małgorzata ¦witała
121
historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
121
historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
111
projektowanie multimedialne gr.1
Paweł Syposz
115
projektowanie multimedialne gr.2
Tomasz Ryndak
113
projektowanie graficzne gr.1
Ryszard Szymończyk
115
techniki malarskie i pozłotnicze gr 2
Katarzyna Wójcik-Respendowicz
110
podstawy projektowania gr.1
Ryszard Szymończyk
115
podstawy projektowania gr.2
Andrzej Jaworski
111
5.
11,30-12,15
j.polski
Malwina Dykta
121
matematyka
Mariola Szewczyk
121
R historia sztuki gr.1
Maria Magierowska-Truty
218
R historia sztuki gr.2
Michał Krasnosielski
201
rysunek i malarstwo gr.1
Mirosław Żurawski
202
rysunek i malarstwo gr. 2
Marcin Bednarczyk
102
j.angielski gr.1
Sebastian Zatylny
216
j.angielski gr.2
Małgorzata ¦witała
121
6.
12,20-13,05
EDB
Janusz Łabu¶
121
religia/zaj. w bibliotece
Tomasz Cymbalista
121
matematyka
Mariola Szewczyk
201
rysunek i malarstwo gr.1
Mirosław Żurawski
202
rysunek i malarstwo gr. 2
Marcin Bednarczyk
102
j.angielski gr.1
Sebastian Zatylny
216
j.angielski gr.2
Małgorzata ¦witała
121
7.
13,25-14,10
geografia
Urszula Pałasik
121
religia/zaj. w bibliotece
Tomasz Cymbalista
121
  rysunek i malarstwo gr.1
Mirosław Żurawski
202
rysunek i malarstwo gr. 2
Marcin Bednarczyk
102
muzyka
Edyta Mazurek
121
8.
14,15-15,00
fizyka
Krystyna Lech-Rz±sa
121
W - F gr.1
Izabela Rewekant-Skiba
Carolinum sala gimnastyczna
W - F gr.2
Magdalena Kanonowicz
Carolinum sala gimnastyczna
    rzeĽba gr.1
Teresa Frajdenberg-Szkwyra
001
rzeĽba gr.2
Tomasz Chmielewski
006
9.
15,05-15,50
  W - F gr.1
Izabela Rewekant-Skiba
Carolinum sala gimnastyczna
W - F gr.2
Magdalena Kanonowicz
Carolinum sala gimnastyczna
    rzeĽba gr.1
Teresa Frajdenberg-Szkwyra
001
rzeĽba gr.2
Tomasz Chmielewski
006
10.
15,55-16,40
  W - F gr.1
Izabela Rewekant-Skiba
Carolinum sala gimnastyczna
W - F gr.2
Magdalena Kanonowicz
Carolinum sala gimnastyczna
     
Poniżej tabeli ...